Metro KuryeHizmetlerimizAraçlı Kurye

Araçlı Kurye

Araçlı kurye hizmeti, büyük ve ebatlı olan eşyalar ile gönderilerin araba ile taşındığı hizmettir.

Bu hizmet, büyük olan içerikler ve gönderiler için normal motor ile taşınması mümkün olmayan durumlarda kullanılır. Gönderi boyutunun büyüklüğüne bir de kaç adet olduğuna göre teslimat için gereken arabada değişkenlik göstermektedir.

araçlı kurye

Bu araçlı kurye hizmetini tercih edenler genel olarak acil yetişmesi gereken ayrıca işlerin yoğun olarak ilerlediği durumlarda kullanılabilmektedir. Araçlı dağıtım hizmeti, gönderileri özel araçlara yükleyerek belirtilen adrese en hızlı şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Araçlı kurye’nin avantajları nelerdir?

  • Ağır yükleri taşıyabilmektedir: 200-250 kg’a kadar ürün taşıma kapasitesi ile ürünleri varış adreslerine ulaştırabilmektedir. Bunun özelliği de gün içinde paketlerinizin en hızlı ayrıca ek olarak acil şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.
  • Esnek bir hizmettir: Arabalı kurye hizmetinde gönderinizin boyutuna, kilosuna ve ihtiyacınıza en uygun şekilde araba yönlendirilmesi yapılmaktadır. Bunun gibi farklılık sayesinde de geniş ürün yelpazesine hitap edebilmektedir.
  • Profesyonel hizmetin olması: Deneyimli uzman kadromuzla birlikte profesyonel hizmetin tadına doyabiliyorsunuz. Bu da gönderilerinizin güvenilir biçimde taşınmasını sağlıyor.

Arabalı taşıma sadece İstanbul’a mı hizmet veriyor?

Hayır, gönderiler İstanbul çıkışlı teslim alınarak Türkiye’nin her noktasına teslimatı yapılabiliyor. İstanbul’da arabalı teslimatlar gün içerisinde yapılabilirken farklı şehirlerde iki günde veya daha uzun sürede yapılabilmektedir. Konu hakkında daha çok bilgi almak için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Araçlı kurye hizmetlerinde hangi tür gönderiler taşınabiliyor?

Fabrikadan çıkan koliler, ürünler, kırışmadan gitmesi gereken elbiseler, boya ve badana gibi ürünler rahatlıkla taşınabilmektedir. Ancak uzunluğu oldukça yüksek olan ürünler taşınmadan önce kesinlikle danışılması gerekmektedir. Yani kısaca ağırlık olarak yüksek bunun yanında ebatlı gönderilerinizi de firmamıza teslim ederek rahatlıkla taşıttırabilirsiniz.

Kargomun nerede olduğunu takip edebilir miyim?

Maalesef kargonuzun nerede olduğunu takip edemezsiniz. Eğer ki gönderinizin hangi ilçede veya şehirde olduğunu merak ediyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gönderinizin alım süresini, bulunduğu yeri aynı zamanda varış süresini de rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

0532 211 70 40