Metro KuryeHizmetlerimizVip Kurye

Vip Kurye

Vip teslimat nedir?

Vip kurye hizmeti, çok acil olan durumlar için tercih edilen teslimat seçeneğidir.

vip kurye

Özellikle bu çeşit, büyük hassasiyete sahip olan evrakların, sözleşmelerin ve en acil haliyle yetişmesi gereken ürünlerin durumlarında tercih edilmektedir. Standart hizmetlerden farklı olarak kişiye özel tek hizmettir, 1-1.5 saat içerisinde gönderinin teslimatı sağlanır. Gönderi teslim alındığı vakit sadece o gönderi taşınır üstelik en ivedilikle de taşınması sağlanır.

Vip kurye hizmetinin sunduğu ekstra imkanlar

Bu hizmet diğer seçeneklere nazaran daha esnek, hızlı ve sorunsuz süreç işleyişi ile ilerlemektedir. Peki sunduğu ekstra imkanlar nelerdir?

  • 7/24 acil teslimat imkanları karşılanıyor: Özel moto teslimat hizmeti, 7 gün 24 saat şeklinde destek sağlayabilerek acil biçimde yetişmesi gereken gönderilerin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.
  • Müşteriye özel hizmet: Müşteriye özel tek bir kişi olarak çalışır bu nedenle elinde başka herhangi paket bulundurmaz. Bunun sayesinde belirtilen varış adresine en hızlı şekilde ulaşır.

En çok hangi alanlarda kullanımı sürüyor?

Birden farklı alanda bahsetmiş olduğumuz vip kurye farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Sadece belirli sektörler için kullanılmamakta olup her alanda rahat şekilde kullanılabilmektedir. Bunları ise şu haliyle sıralayabiliriz:

  1. Önemli evraklar
  2. Unutulan veya değerli eşyalar
  3. Özel etkinliklerde kullanılan davetiyeler

gibi farklı bir çok alanı listenin içerisine dahil edebiliriz.

Özel kuryeler ile her teslimat önemli

Günümüzde çok hızlı bir şekilde akan zaman hepimizin büyük önceliğidir. Özellikle bunun gibi sorunlar, büyük şehirlerde son yıllarda oldukça problem olan bir durum haline gelmiştir. Büyük firmalar hızlı biçimde sözleşmeler veya farklı dosyalar göndermek isterken İstanbul gibi şehirde oldukça zor olmaktadır. Bundan dolayı vip kurye, artık bunun gibi sorunlara çözüm olmaktadır. Kuryelere teslim edilen gönderilerin yüksek hızlı, güvenilir ve sorunsuz biçimde teslim edilmesini sağlayan elit hizmettir.

Vip motorlu kurye hizmeti nasıl çalışıyor?

Kuryeniz yönlendirilmeden önce talebinizin alınması ile başlanmaktadır. Sitemizin ana sayfasına girmeniz ile birlikte orada bulunan formu doldurabilir ve destek hattımıza yönlendirebilirsiniz. Sizlerde en hızlı hizmetin keyfini sorunsuz biçimde alabilirsiniz.

0532 211 70 40