Metro KuryeHizmetlerimizMoto Kurye

Moto Kurye

Moto kurye nedir?

Moto kurye, motorlu taşıt ile evrak, yedek parça ve unutulan eşyaları gün içerisinde kapılara ulaştıran bir kurye türüdür.

moto kurye

Büyük şehirlerde oluşan kalabalık trafik koşullarında en hızlı şekilde ilerleyerek teslimatlar yapan kişilerdir. Kuryelerin hepsi, diğer insanların gönderilmesi gereken eşyalarını alarak belirttikleri adrese teslimatlarını yapmaktadır. Ayrıca ilgili hizmet, normal kurye teslimatı olduğu için gün içerisinde teslimatlar yapılmaktadır.

Günümüz dünyasında buna benzer durumlarda özellikle avukatlar, muhasebeciler, fabrikalar, yazılım firmaları ve daha farklı alanlarda tercih edilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirlerde ise bu tür hizmetler daha çok tercih edilmektedir. Bunun gibi şehirlerde özellikle herhangi şekilde ki dosyanın iletilmesi bile bazen çok zor olabilmektedir.

Moto kurye hizmetleri ise bunun gibi durumlar için vardır. Kuryeler tüm herkesin öncelikle büyük şehirlerde oldukça fazla yardımına koşmaktadır. Bunun gibi olan hizmet sadece bir yerden bir yere gönderi taşınırken kullanılmakta hem de tercih edilmektedir.

Moto kurye hizmeti neden avantajlıdır?

Motorlu bisiklet hizmeti hizmetinin birden çok alanda avantajı ile faydası bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hızlı teslimatlar
  • Esnek çalışma saatine uyum
  • Güvenilir
  • Ekonomik
  • Özel teslimat imkanı sunması

Moto kurye hızlı teslimat avantajı sunar

Hızlı moto teslimatlarını hangi firma ve kişi istemez ki? Özellikle büro amirleri, mali müşavirler, firmalar, işletmeler ve daha bir çok şey… Motor kurye ekipleri sıradan bilinen kargo şirketlerine nazaran oldukça hızlı teslimatlar gerçekleştirebilmektedirler. Kuryeler genel olarak 30-45 dakika içerisinde gönderileri teslim alabilmekte, en geç süre olarak da gün içerisinde teslimatlar yapabilmektedir. Bu özelliği ile sıradan kargo firmalarından farklı çalışmaktadırlar.

Kurye esnek çalışma saatlerine uyum sağlar

Geleneksel iş saatlerinin dışına çıkılarak 7/24 aktif şekilde hizmet verebilmektedirler. Bu çalışma modeli ile vardiyalı şekilde çalışan firmaların ve işletmelerin ihtiyaçları kolay biçimde karşılayabilmektedirler. Gün içerisinde ki farklı zamanlarda çalışma esnekliğine sahip olduklarından dolayı her talebi rahatlıkla çözebilmektedirler.

Ayrıca sadece moto kurye hizmetinin avantajı esnek saatlerde çalışmakla bitmiyor planlı teslimatlar içinde yardımcı olabiliyorlar. Buna benzer özellikleri ve avantajları ile de tüm herkesin ihtiyaçlarını dinleyebiliyor, çözüm odaklı yaklaşıp teslimatlarını yapabiliyorlar.

Güvenli ve zamanında teslimat avantajı sağlar

Bunun gibi hizmet veren kişiler özellikle büyük şehirlerde gün içi teslimatların vazgeçilmezi olurken güvenin bir parçası olarak da görülmektedir. Tüm bu kuryeler farklı farklı firmalar tarafından yönlendirilerek adreslere teslimatlar yapmaktadırlar. Ayrıca teslimatların doğru şekilde gerçekleşmesi için detaylı adresler, ad soyad ayrıca iletişim bilgilerini de almaktadırlar. Bunları alarak herhangi sorunun olmamasını sağlıyorlar.

Fiyat avantajı sağlar

Moto kurye büyük araç kullanmadıkları ve moto araçları ile teslimatlar yaptıklarından dolayı oldukça ekonomik fiyatlarla hizmetlerini sürdürmektedirler. Bunlar da müşteriler ile firmaların daha ekonomik biçimde teslimat hizmeti almalarına sebep olmaktdır. Normal taşıma yapan kişiler gün içerisinde gönderilerin ulaşmasını sağladığından dolayı farklı kişilerin eşyalarını da alıyor ve teslimata o şekilde çıkıyor. Bundan dolayı fiyatlar bir nebze daha düşük ve uygundur.

Kişiye özel teslimat imkanı

Bir kişinin özel eşyası veya farklı belirli yere gönderilmesi gereken firmanın evrağı için güvenilir şekilde özel teslimat sunuyorlar. Değerli veya hassas olarak taşınması gereken gönderilerde ise ekstra olarak güvenlik sağlayarak sorunsuz şekilde yardımcı oluyorlar.

0532 211 70 40