Metro KuryeHizmetlerimizEkspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres kurye ne demek?

Ekspres kurye hizmeti, normal hizmete nazaran birkaç saat içerisinde gönderileri belirtilen adrese ulaştıran hizmet seçeneğidir.

ekspres kurye

Bu hizmet, özellikle acil olan durumlarda tercih edilen ayrıca genel olarak evrak, paket ve unutulan eşyalar için tercih edilmekte olan seçenekler arasındadır. Standart motorlu teslimat hizmetlerinden farklı olarak hız ile sorunsuz gönderi taşıma ön plandadır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde zaman herkes için değerli bir biçimde geçiyor. Bahsettiğimiz firmaların da belirli bir yerden bir noktaya teslimatları sürmektedir. Ancak bunun gibi teslimatlar İstanbul trafiğinde özellikle çok zor şekilde geçmektedir.

Bunun gibi durumlarda ekspres moto kurye hizmeti avantajı hem de fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. En hızlı gönderim dağıtım yöntemleri arasında yer alan bu hizmet, hem zaman kazandıran hem de sorunsuz teslimat çözümü sunan hizmetler arasında yer almaktadır.

Söz konusu hizmette süreç nasıl ilerliyor?

Bu tarz hizmetlerde çalışma şekli şu yöntemlerle ilerlemektedir:

  • Gönderi talebinin oluşturulması
  • Gönderinin alımı
  • Teslim edilmesi

Talebin oluşturulması

Hizmeti almaya başlamadan önce talebin oluşturulması gereklidir. Bahsedilen adıma ana sayfada bulunan talep formumuzu doldurarak ilerlemeniz gereklidir. Bu adımda, gönderinizin boyutunu, içeriğini, hizmet seçeneğini ve detaylı adresleri belirledikten sonra butona basmanızdır. Basmanız dahilinde destek hattımıza yönlendirilerek sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Gönderinin alımı

Ekspres kurye talebinin oluşturulduğu vakit yönlendirilmesi ile birlikte gönderi 30-45 dakika içerisinde teslim alınmaktadır. Kuryeler, belirtilen adrese giderek gönderiyi teslim alır, varış adresine ulaştırır. Gönderi alınmadan önce ürün eğer ki büyük veya kırılgan ise uygun şekilde paketlediğinizden emin olmalısınız.

Teslim edilmesi

Ekspres motorlu teslimat, gönderiyi belirtilen saatte yani 2-2.5 saat içerisinde varış adresine teslim etmektedir. Talepte belirtilen saatte teslim ettikten sonra orada bulunan kişiden isim bilgisi alır o haliyle teslimatın sorunsuz şekilde gerçekleşmesi sağlanır.

Express motorlu dağıtım hizmeti acil durumlar için uygun mu?

Evet, genel olarak hızlı ve acil teslimat gereken durumlarda tercih edilmektedir. Hızlı durumda iletilmesi gereken gönderileriniz mevcut ise bunu tercih edebilirsiniz. Sizde hemen firmamızı arayarak bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

0532 211 70 40